13.10.2021/07:45

To koniec sieci Piotr i Paweł! Znany szyld znika z ostatniego sklepu [NASZ NEWS]

To koniec ery w rodzimym handlu. Będąca niegdyś symbolem polskiego sektora detalicznego sieć Piotr i Paweł po 31 latach całkowicie znika z rynku - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. W tym tygodniu ostatni sklep działający pod wciąż dobrze rozpoznawalnym szyldem przeszedł rebranding na Eurospar.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Nick. 15.10.2021

  Z właścicieli wyszła polaczkość. Zamiast zachować tradycję, rozwijać markę, przekazać ją młodszym pokoleniom woleli wszystko zaprzepaścić zmarnować i sprzedać za bezcen.

 • Nickt 14.10.2021

  A Piotr z Pawłem już dawno na Karaibach :)

 • Monika 13.10.2021

  Ja tam lubię Dino i im kibicuję

 • Bez komentarza 13.10.2021

  Piotr i Paweł to były dobre sklepy, ich produkty własne też w porządku. Szkoda że tak się to wszystko zakończyło, ale inne sklepy mające niejako większe przebicie, oraz to że będą bardziej wybierane wygrywają... Biedronka ma też szczęście, najgorszy bez zmian dyskont, kiepkie produkty własne, niekiedy sprawdzam sieć tych sklepów - co kupisz bez zmian nadaje się na straty, do wyrzucenia, nigdy w zasadzie z tego sklepu nie byłem za bardzo zadowolony - tam wszystko prawie jest takie najgorsze, śmieciowe ale mają swoich klientów którzy kupują nie patrząc za bardzo ogólnie na byle jakość Biedronki, inne zagrywki, wkręcanie klientów, oferowanie produktów marnej jakości itd.. Biedronka to taki dla mnie bez wartości sklep jak telewizja Polsat, są siebie warci gdyż od zawsze są czymś strasznym, najgorszym pod każdym możliwym względem. Spar natomiast to też nic co właśnie ma możliwość przetrwać, to niejako nie istnieje gdyż kto zna te sklepy lub tam kupuje, traktuje to poważnie - tym bardziej jak wypada bardzo słabo...

 • Edek 13.10.2021

  Spar skończy tak samo!
  Sklepy świecą pustkami, drożyzna i fatalna marka własna

 • Maras 13.10.2021

  Dino to syf!

 • Juras 13.10.2021

  Trzymam kciuki z Dina.
  Myślę, że warto, abyśmy mieli kilka silnych polskich sieci supermarketów. Na dłuższą (każdą) metę to zysk dla wszystkich.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także