05.11.2020/16:06

Tomasz Mikołajczuk przechodzi z Biedronki do sieci Aldi. Będzie odpowiadał za poszukiwanie nowych szans biznesowych

Z początkiem listopada Tomasz Mikołajczuk objął stanowisko dyrektora zarządzającego spółki regionalnej sieci Aldi w Polsce. Będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie obszarami sprzedaży, operacji, logistyki i administracji. W Aldi Tomasz Mikołajczuk raportował będzie bezpośrednio do dyrektora generalnego firmy Oktawiana Torchały. 

Do obowiązków Tomasza Mikołajczuka w nowej firmie będzie „należało również wdrażanie strategii rozwoju, kształtowanie procesów, standardów i metod działania w podległych obszarach oraz poszukiwanie nowych szans biznesowych.

Przez ostatnie 10 lat Tomasz Mikołajczuk pracował w firmie Jeronimo Martins Polska, która zarządza siecią ok. 3050 sklepów w ponad 1100 miejscowościach na terenie całego kraju. Mikołajczuk piastował takie stanowiska dyrektora kategorii, czy menadżera ds. sprzedaży.

Aldi to międzynarodowa sieć dyskontów posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski ponad 140 sklepów i zatrudniająca niemal 3 tys. pracowników.

Więcej o sieci i jej planach dowiesz się z lektury naszego raportu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także