16.11.2018/09:49

Tomasz Polański, Eurocash: Rynek handlu niezależnego jest najsilniejszy od 5-7 lat

- Absolutnie wierzymy, że rynek handlu niezależnego w Polsce nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i będzie się rozwijał. Dane Nielsena pokazują, że dziś ten rynek jest silniejszy, niż kiedykolwiek w trakcie ostatnich 5-7 lat - mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Tomasz Polański, dyrektor generalny Eurocash Dystrybucja.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • phowiec 30.11.2018

  4+7 może dlatego, że to zupełnie różne kanały sprzedaży inne koszta magazynów i logistyki czyli dostawy pod drzwi klienta

 • h 20.11.2018

  Cały EC nie ma w ogóle szacunku dla ludzi którzy ciężko pracują.PH którzy robią plany starają się jak mogą są i tak traktowani jak nowo zatrudniani ludzie.

 • gija888 19.11.2018

  Ze strony ECD wygląda to dobrze bo ich sprzedaż rośnie, ale jej źródłem jest upadanie mniejszych hurtowni czyli konkurencji. To na ich miejsce wchodzi ECD, nie jest to spowodowane większą sprzedażą w sklepach. Poza tym dołożyła się do tego inflacja na poziomie kilku procent.

 • 4+7 18.11.2018

  Handel niezależny może i jest najsilniejszy ale to dobra okazja dla EC Dystrybucja żeby go doić jeszcze bardziej. Różnica cen chociażby między EC CC a ECD jest ogromna na korzyść tego pierwszego.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.