10.01.2017/14:07

Tomasz Sarapata prezesem Miraculum

Rada nadzorcza Miraculum 27 grudnia 2016 roku powierzyła Tomaszowi Sarapacie pełnienie funkcji prezesa - podała spółka w komunikacie.

Tomasz Sarapata jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Pełnił funkcję prezesa m.in. w Zakładach Odzieżowych Bytom, Dolwis i Breco oraz członka rad nadzorczych firm Intermoda i Dolwis. Od 2011 roku jest udziałowcem spółki Concordia 1833.

Na okres trzech miesięcy powierzono funkcję członka zarządu Miraculum Annie Ścibosz zasiadającej w radzie nadzorczej spółki.

Tomasz Sarapata zastąpił na stanowisku Monikę Nowakowską, która 22 grudnia złożyła rezygnację z pełnienia funkcji prezesa Miraculum. Rezygnacje z funkcji członków zarządu złożyli także Marek Kamola i Tomasz Tuora.

Miraculum to polska firma kosmetyczna, w której portfolio znajduje się 11 marek, w tym m.in. Pani Walewska, Miraculum, Joko, Virtual, Gracja, Tanita, Paloma, Lider, Wars, Być Może.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.