22.05.2019/09:32

Tomasz Syller zasiądzie za sterami spółki Spar tworzonej w Polsce przez firmę z RPA

Tomasz Syller, do niedawna jedna z najważniejszych postaci w Spar Polska należącym do firmy Bać-Pol, został prezesem spółki rozwijanej przez Spar Group w Polsce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

23 komentarze

 • Obserwator 12.06.2019

  No róbcie coś drodzy Państwo bo normalnie nie ma tu co czytać o tym sparze!! Nudno tu strasznie:-)

 • Obserwator 28.05.2019

  Panie Tomku, ruch kijkiem to teraz po Pana stronie, bo Pan Leszek póki co to wiecej "dołków" ma zaliczone ;-)
  Pasowało by jakiś news wrzucić bo normalnie nudno tu jak na "przeminęło z wiatrem"

 • Żarty ?? 28.05.2019

  Ni Pan B. ani Pan S . już nie chce tego bałaganu nawet za kasę od RPA - czego i reszcie życzę ;) Są jeszcze spokojne Polskie kapitały.

 • Wiata czyni cuda ! 28.05.2019

  Chętny ! - widać , że to na razie pobożne życzenie !

 • Lubię SPAR 26.05.2019

  Już nic nie rozumie ~był Prezesem chyba w 2010 roku.. A czy się sprawdzil... Nie wiem, musiałby się wypowiedzieć LB ze swojej perspektywy, chociaż wieść niesie ze nie był to najlepszy czas i współpraca... Może też ciężki bo i czas zmian... BP otrzymal licencje SPAR, zaczynał pracować nad siecią.. Ale gdyby się sprawdził, to w roku 2011 nie powołano by nowego Prezesa który z powodzeniem działał do 2014, a SPAR w Polsce wkoncu pokazał się ludziom.. TS z tego co wiem po kilku latach nieobecności w BP zaczął znów współpracę z LB.. I tak trwał, dużo mówił, miał jakieś niby mega ważne funkcje.. No i się sprawdził podczas negocjacji z RPA-wynegocjował sobie nowe bardziej prestiżowe stanowisko. Prezes-to brzmi dumnie. PR owiec z niego pierwsza klasa:) dlatego może te oczy tak działają

 • Kozioł ofiarny 25.05.2019

  Mam wrażenie ze taki LB to ofiara swoich pracowników . Wykorzystali gościa zaufanie i zniszczyli co chcieli ... by „powstać z martwych” . Aż dziw bierze ze Franczyzobiorcy tego nie widza

 • Tylko szczerze 25.05.2019

  „Odszedł” pod koniec 2018 . Acha . Czy FB o czymś nie wiedza

 • Już nic nie rozumie 25.05.2019

  Lubie SPAR - jak to ! był już prezesem ?
  Czyli się sprawdził i jest ponownie ! ? Musiał być bardzo lubiany ! Skoro wrócił ! Tylko się cieszyć . Czy odwołali go FB z niezadowolenia ? A teraz sami FB pow olali go ponownie prezesem ! Czy ktoś mi może to wyjaśnić ? Bo już się pogubiłem . Dobrze z oczu mu patrzy przecież .

 • Chętny ! 25.05.2019

  jak dołączyć do nowej sieci ?

 • Klakier 25.05.2019

  Ty mój gargamelu, obiecałeś mi stołek i nic !
  Jak tu żyć Panie ! Jak żyć !
  Miau !

 • Przyszły Franczyzobiorca 25.05.2019

  Skoro wszystko ustalone , i karty się rozdały , to gdzie siedziba firmy ?

  Jakieś dane kontaktowe ?
  Mam 50 sklepów , chce do nowej sieci i obiecaną premie zgarnąć , tylko żadnego kontaktu , biura , strony . Czy to firma fikcja ?
  Jak nie ma NIP , to nie będzie komu retr rozliczać . .
  Panowie oprócz obietnic , jakieś konkrety ! Bo z deszczu pod rynnę wpadnę !
  A później będzie ze 100 sklepów już otwartych i premi nie dostanę ! A chce być pierwszy !

 • stolarz.paździerz 25.05.2019

  Tomasino, to jakiś sklep "meblowy" ;-D
  HA HA HA ... niezły cyrk !!!

 • Jaśniepan 23.05.2019

  Cała ta sprawa zrobiła się już tak nudna jak padający przez miesiąc deszcz. Proponuję żeby w końcu któraś ze stron "sporu" pokazała w końcu jakieś konkrety żeby ci którzy jak dotąd najwięcej na tym sporze tracą czyli właściciele sklepów będący aktualnie pod szyldem Spar mogli wrócić do prowadzenia swoich rodzinnych biznesów na pełną parę a nie przyglądać się ze zdenerwowaniem jak zarówno Pan Leszek jak i Pan Tomasz starają się pokazać jeden drugiemu kto jest lepszym kozakczkiem ! Na teraz to ani jeden ani drugi nie ma racji a napięcie rośnie i zmierza w przepaść i zaraz zarówno jeden jak i drugi zostaną na polu (tym razem nie golfowym) sami bo franczyza zaraz znajdzie trzecie wyjście z sytuacji i najlepiej na tym skorzysta.

 • szkodakomentowacmiernote 23.05.2019

  Drogi Portalu WH kto wam płaci za promowanie ludzi bez kompetencji?Ludzi którzy sprzedali się kapitałowi z RPA?

 • Lubię SPAR 23.05.2019

  Już raz był Prezesem SPAR.. I co z tego wyszło? Musieliby wypowiedzieć się ludzie którzy wtedy z nim współpracowali. Gadanie to może on ma ale co do kompetencji...

 • anulka 23.05.2019

  @wojtek 1.: Mylisz profesjonalizm z cwaniactwem. Czuję, że T niedługo zacznie być częstym gościem urzędów państwowych a awiza będą się wysypywały z jego skrzynki - L o to zadba. Zadbają tez o to wierzyciele L, którzy przy takim rozwiązaniu zostają z niczym - jak L. To gra o duże pieniądze i pojawi się niebezpieczna strefa zgniotu - TS właśnie zameldował się w tej strefie.

 • dociekliwy 23.05.2019

  "Tomasz Syller, do niedawna jedna z najważniejszych postaci w Spar Polska należącym do firmy Bać-Pol" kto to pisze Panie redaktorze nie ma Pan pojęcia o sprawie jak najważniejsza osobą w Spar ????? a może to Marzena W, staże zagraniczne albo dzwigowy Janusz??

 • ciekawy 23.05.2019

  spółka orzełek czy reszka z kapitałem 5000,00 buhaha

 • AK 23.05.2019

  Panie Tomasz do boju :)

 • Jurek 12 22.05.2019

  Dokładnie, dziennikarstwo powinno się opierać na sprawdzonych rzetelnych informacjach a nie oświadczeniu nie rzetelnych osób

 • WSS 22.05.2019

  Znowu mamy przykład artykułu sponsorowanego podpisanego przez dziennikarza, który w ogóle nie sprawdza faktów i rzetelnie niw informuje czytelników.
  TS powołany na prezesa jakiej spółki? Jaka nazwa,kto jest udziałowcem, jaki kapitał założycielski, nr KRS?
  Panie redaktorze, gdzie Pan uczył się dziennikarstwa?

 • były nie klakier 22.05.2019

  Ludzie franczyzobiorcy to jakaś żenada,latał samolotem z warszawy do rzeszowa i tyle brak pojęcia o sieci handlowej,zniszczył spar polska

 • wojtek 1. 22.05.2019

  można lubić albo raczej nie lubić Tomka Syllera ale trzeba mu przyznać że projekt wprowadzenia do Polski Spar Group wykonał profesjonalnie . teraz Leszek B. może sobie w brodę pluć bo projekt zakupu Bać Pol który również prowadził Tomasz S. wywrócił na ostatniej prostej do góry nogami więc pretensje może mieć tylko do siebie..

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.