08.12.2020/12:19

Tomasz Tarczyński nowym członkiem rady nadzorczej firmy Tarczyński S.A

Obecny dyrektor marketingu spółki wszedł do jej rady nadzorczej. Jest też nowa osoba w zarządzie mięsnego potentata.

Jak czytamy w giełdowym komunikacie, Tomasz Tarczyński jest związany z firmą od 2011 r. Swoją karierę w spółce rozpoczął na stanowisku Export Managera, pełniąc tę funkcję przez ponad 2 lata. Następnie jako Group Brand Manager, był odpowiedzialny za rozwój i kreowanie wizerunku marki w latach 2013-2017. W 2017 roku awansował na stanowisko Dyrektora Marketingu, gdzie jego głównym zadaniem była budowa i kierowanie zespołem marketingowym, opracowanie nowej platformy komunikacji dla marki Tarczyński oraz wdrażanie zintegrowanych kampanii reklamowych. Studiował m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w The Chartered Institute of Marketing.

Zmiana nastąpiła także w zarządzie spółki. Wszedł do niego dotychczasowy wiceprezes spółki Dawid Tarczyński. Będzie pełnił funkcję członka zarządu Tarczyński S.A.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także