11.09.2020/12:15

Tomasz Waligórski dołącza do zarządu sieci Spar w Polsce!

Spółka Wasz Sklep Spar będzie miała nowego członka zarządu. Zostanie nim Tomasz Waligórski, który 10 września objął w spółce stanowisko dyrektora handlowego (chief commercial officer).

Waligórski w WSS będzie odpowiedzialny za takie obszary, jak zakupy i jakość, marka własna SPAR, marketing, zarządzanie asortymentem i cenami oraz e-commerce.

Tomasz Waligórski posiada 27-letnie doświadczenie w handlu w Polsce oraz za granicą. Pracował w wielu sieciach handlowych – m.in. pełnił rolę dyrektora operacyjnego i zakupów w Jeronimo Martins (Biedronka), dyrektora zakupów w Eurocash oraz prezesa w sieci Polomarket, a ostatnio prezesa w spółce TXM (Textilmarket).

- Nawiązanie współpracy z Wasz Sklep Spar oznacza dla mnie nowe wyzwania zawodowe. Cieszę się, że dołączam do zespołu profesjonalistów i mam nadzieje, że moje doświadczenie w tej branży przyczyni się do rozwoju marki Spar w Polsce. W najbliższym czasie będę zapoznawał się z wysokimi standardami grupy, zgłębiał szczegóły strategii sieci i odwiedzał sklepy, by jak najszybciej rozpocząć pracę nad rozwojem powierzonych mi obszarów działalności sieci – zapowiada Tomasz Waligórski, CCO w Wasz Sklep Spar.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • TIKTOK 17.09.2020

  Miałem zaszczyt pracować z Tomkiem i to jest fachowiec najwyższych lotów :) . Wystarczy tydzień i znajdzie problem a w następny tydzień już ma rozwiązanie.

 • Finansista 12.09.2020

  A czy związku z tym firma będzie płacić kontrahenta na czas i zgodnie ze wskazany terminem platnosci?Bo dziś się trzeba prosić i upominać o zapłatę nawet po 2-3tyg!
  A miało być wszystko na czas!
  Konto pustawe?Pożyczka się skoczyła z Afryki?Co jest nie tak?

 • Polo 11.09.2020

  Najlepszy manager z jakim w swojej 20 letniej karierze przyszlo mi pracować. W Polo wykonał kawał dobrej roboty, szkoda że właściciele to zaorali. Myślę że to najlepsze co Spar mogło spotkać, chociaż łatwo nie będzie wyciągnąć ich z bagna w którym brodzą. Powodzenia.

 • Ps 11.09.2020

  Z g*** bata nie ukręci. W Poznaniu to widzę że swój do swojego ciągnie, kolejny co ma wizję, ambicje i na słowach typu że krzywo rybki są poukładane w ladzie się skończy, a no tak....ich nie stać na ryby i pewnie pusto. To jeden problem z głowy mają.

 • W 11.09.2020

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Fachowiec. A to nie zawsze reguła, że jak ma doświadczenie, to wie, co robi.

 • TakiJeden 11.09.2020

  To dla Spara dobra wiadomość. Najlepszy manager jaki do tej pory kierował Polomarketem. Szkoda, że odszedł niespodziewanie i nie związał się z firmą na dłużej.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także