13.05.2022/08:40

Tomasz Waligórski, szef Intermarché w Polsce gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2022

Dyrektor generalny Intermarché Polska Tomasz Waligórski weźmie udział w kongresie Retail Trends 2022. Wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się 24 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Waligórski do Grupy Muszkieterów i sieci Intermarché dołączył w czerwcu 2021 r. Menedżer z ponad 20-letnim stażem w branży retail zdobywał doświadczenie zajmując różne stanowiska w Jeronimo Martins w Polsce i Portugalii, później pracował jako CEO w Polomarket, a następnie jako General Director Retail w Eurocash i jako Chief Commercial Officer w spółce SPAR w Poznaniu.

Tomasz Waligórski przechodząc do Intermarché Polska otrzymał zadanie współpracy z zarządem Grupy Muszkieterów przy tworzeniu długoterminowej strategii handlowej i rozwoju Intermarché, a także przy skutecznym wdrożeniu zaplanowanych działań.

Szef polskiego oddziału Intermarché podczas kongresu Retail Trends wygłosi prezentację pt. "Handel w Polsce musi wynaleźć supermarket na nowo".

Kongres Retail Trends 2022 ma nie tylko zaprezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, ale przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG i kosmetycznym.

Każda edycja kongresu gromadzi kluczowe postaci polskiego rynku retail, FMCG i beauty. Nie tylko wśród prelegentów znajdują się uznani menedżerowie, eksperci, naukowcy i praktycy biznesu, którzy spotykają się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami. To doskonała okazja, aby spotkać się z nimi, zaprezentować swoje produkty i usługi czy nawiązać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze - wydawca magazynu "Wiadomości Handlowe" raz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się do udziału w kongresie.

Więcej informacji, w tym program wydarzenia, listę gości oraz formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie: www.retailtrends.pl.

>> Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem Retail Trends 2022 <<

>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<

Tak prezentuje się aktualna lista partnerów kongresu Retail Trends 2022 (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także