19.10.2020/16:12

Tomasz Walkowiak, członek zarządu Intermarché: Zakończyliśmy restrukturyzację, będziemy uruchamiać nowe placówki

Polski oddział sieci Intermarche od miesięcy likwidował kolejne, trwale nierentowne placówki. Ten etap jest już zakończony. Planujemy nowe otwarcia i przyłączenia kolejnych sklepów mówi w rozpowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Tomasz Walkowiak, członek zarządu Intermarché, Grupa Muszkieterów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Wyrolowany 22.10.2020

    "Zrezygnowali z 40 placówek". Dobre sobie. Ci ludzie byli zmuszeni ogłosić upadłość sklepów lub je zamknąć, ponieważ były tak zadłużone że dalej nie mogły już funkcjonować. Muszkieterowie jako grupa zostawiła tych franczyzobiorców z zadluzonymi sklepami samych I z ogromnymi milionowymi długami. I po sądach ich ciąga za weksle.
    A teraz Tomek wygłaszasz takie mowy, jak to jest pięknie i się świetnie rozwijacie. Ale ty zawsze lubiłeś lizaki....Powiedz prawdę, nie okłamuj opinii publicznej I czytelników.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także