31.03.2020/12:05

Topaz realizuje zakupy na telefon. Usługa działa w Siedlcach i okolicach

Sieć sklepów Topaz, działająca w środkowo-wschodniej Polsce, wprowadza usługę „zakupy na telefon”. Z nowego rozwiązania mogą na razie skorzystać klienci z Siedlec i najbliższych okolic.

„Zakupy na telefon” zorganizowano głównie z myślą o seniorach, ale może z nich skorzystać każdy, kto z różnych powodów nie może samodzielnie pójść do sklepu. Koszt dostawy produktów, których łączna cena wynosi od 50 zł do 200 zł  to 7 zł na terenie Siedlec i 15 zł poza miastem. Przy zamówieniu za ponad 200 zł Topaz nie pobiera opłaty za dostawę.

Sieć Topaz udostępniła dwa numery telefonów, pod którymi klienci mogą składać zamówienia. W przypadku problemów z dodzwonieniem się, sieć proponuje wysłanie SMS-a, aby mogła oddzwonić do chętnego na zakupy z dowozem. 

Za zakupy można zapłacić kartą lub gotówką, ale sieć marketów prosi, aby przy płatności gotówką, kupujący miał wyliczoną kwotę. Topaz nie realizuje zamówień na produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i doładowania telefoniczne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.