21.06.2016/09:55

Transgourmet planuje kolejne inwestycje w Polsce

Już w 2017 r. może ruszyć na Śląsku drugi w Polsce magazyn firmy Transgourmet, z którego firma będzie obsługiwać firmy z branży HoReCa i ośrodków opieki społecznej w całej aglomeracji.

W 2015 r. firma Transgourmet uruchomiła w Polsce swój pierwszy magazyn. Obiekt znajduje się w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy i obsługuje w promieniu 150 km podmioty z branży gastronomicznej na terenie województwa mazowieckiego i części województwa łódzkiego. Firma planuje dalszą ekspansję na terenie naszego kraju, w 2017 r. powinien ruszyć kolejny magazyn na Śląsku.

Można się domyślać, że w kolejnych latach pojawią się następne centra dystrybucyjne Transgurmet w Polsce, z których będą obsługiwane kolejne duże aglomeracje (i ich okolice), szczególnie te z dużym potencjałem turystycznym, takie jak: Trójmiasto, Wrocław, Poznań, czy Kraków, w których mocno rozwija się branża gastronomiczna.

Transgourmet to firma specjalizująca się w hurtowych dostawach dla hotelarstwa, gastronomii, firm cateringowych oraz ośrodków opieki społecznej.

Transgourmet Polska jest operatorem marek Selgros Cash&Carry (17 hurtowni C&C w Polsce) i Transgourmet. Firma jest jedną z większych firm działających w branży handlu hurtowego oraz produktów i usług dla gastronomii. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 2 mld zł.

Kliknij i przeczytaj także:

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.