26.11.2020/19:11

Trzech nowych menedżerów w sieci drogerii Natura

Do kadry zarządzającej w sieci drogerii Natura dołączyło trzech profesjonalistów w swoich dziedzinach. Nowe osoby pojawiły się na stanowisku dyrektora handlowego, dyrektora HR oraz managera ds. rozwoju sklepów własnych i agencyjnych.

Nowym dyrektorem handlowym sieci został Carlos Oliveira. Oliveira jest liderem i managerem ukierunkowanym na rozwój i zarządzanie szeregiem kategorii oraz budowanie długookresowej strategii handlowej. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywał i rozwijał w Jeronimo Martins Polska, gdzie w ostatnim czasie zajmował stanowisko Director of Category Managment.

Osobą zarządzającą działem HR została Agata Shen. "Jej imponująca praktyka i doświadczenie zawodowe, zdobywane przez ostatnich 14 lat w dwóch organizacjach, na siedmiu rynkach europejskich, gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu działań w obszarze strategii HR"- czytamy w komunikacie spółki. Przez ostatnich 11 lat Agata Shen związana była z firmą Avon Cosmetics Polska, ostatnio zajmując stanowisko HR Director Poland.

Pomimo panującej ciągle pandemii, sieć Natura nie zwalnia tempa i stale  otwiera nowe lokalizacje. Aby działania te były jeszcze bardziej efektywne, do zespołu dołączyła w ostatnich tygodniach Małgorzata Stelmaszczyk-Piasecka, która została zatrudniona na stanowisku managera ds. rozwoju sklepów własnych i agencyjnych. Przez ostatnich 8 lat Małgorzata Stelmaszczyk-Piasecka związana była ze spółką Drogerie Jasmin,. gdzie zajmowała stanowisko managera ds. franczyzy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także