15.10.2018/13:09

Trzecia IKEA w Warszawie otworzy się 23 października

Nowy, mniejszy format w centrum handlowym Blue City to trzeci sklep IKEA w Warszawie. Niestandardowy, unikalny na skalę światową koncept powita swoich pierwszych klientów 23 października – ustaliła Wirtualna Polska. 

Mniejszy sklep blisko centrum miasta to odpowiedź IKEA na zmieniające się potrzeby oraz styl życia konsumentów. Ze względu na mniejszą powierzchnię, na miejscu będzie możliwość kupienia części produktów z asortymentu IKEA, jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym klienci będą mogli zapoznać się z pełną ofertą.

Testowane w sklepie innowacyjne projekty mają inspirować klientów oraz ułatwiać im wybór i dokonywanie zakupów. Wszystkie produkty z asortymentu, w tym meble, będzie można zamówić na miejscu z dostawą do domu – samodzielnie lub z pomocą pracowników.  Wnętrze IKEA w Blue City będzie łączyć dotychczasową stylistykę z nowymi rozwiązaniami wizualnymi i technologicznymi. Jednym z nich jest brak znanej ze standardowych sklepów IKEA ścieżki zakupowej – klienci sami decydują, gdzie chcą pójść i co zobaczyć. 

IKEA w Blue City to także Bistro i Café, czyli zupełnie nowy format IKEA Food.  Menu oparte będzie na sezonowości i różnorodności. W ofercie znajdą się między innymi kanapki z wypiekanego na miejscu pieczywa czy sałaty i koktajle ze świeżych składników, a także sezonowe dania mięsne i wegetariańskie. Nie zabraknie tradycyjnych klopsików i ostatniej nowości, czyli wege hot doga. Klienci będą mogli również napić się kawy oraz zamówić słodkie przekąski.

Jak ustaliła Wirtualna Polska, sklep IKEA w Blue City zostanie otworzony w 23 października. Natomiast w piątek 19 października przeprowadzone zostaną testy nowych rozwiązań z udziałem pracowników sieci.

Będzie to 11. placówka IKEA w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.