02.07.2018/08:07

Tymbark H2Owoc – idealne połączenie wody z sokami owocowymi

Tymbark wprowadził zaskakującą nowość – idealne połączenie wody z sokami owocowymi w proporcjach bliskich 50/50! H2Owoc to napój bez dodatku cukru i innych substancji słodzących, bez konserwantów i bez barwników. Woda + Owoce = H2Owoc, to równanie powinien poznać każdy!

Tymbark jest ekspertem od odkrywania i tworzenia najlepszych połączeń. Nawet z tych najprostszych potrafi wydobyć to, co najlepsze. Teraz w ofercie marki pojawiła się kolejna wartościowa propozycja. H2Owoc to zdrowe rozwiązanie będące odpowiedzią na trendy rynkowe. Z myślą o wszystkich, którzy poszukują zdrowszej formy orzeźwienia, połączyliśmy najlepsze, soczyste soki owocowe wraz z krystaliczną, czystą wodą.  

H2Owoc to innowacja w portfolio marki Tymbark. Produkty nie zawierają dodanego cukru, słodzików czy innych substancji słodzących. Nie znajdziemy w nich także barwników oraz konserwantów. Ich słodycz pochodzi wprost z owoców!

H2Owoc dostępny jest w trzech unikalnych owocowych smakach: Ananas, Malina i Truskawka. Każdy wariant stanowi źródło cennych witamin C lub E. Każdy to dobry wybór!

Dystrybutor: Tymbark MWS
Cena sugerowana na półce: 2,29 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka 0,4 l
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: zgrzewka 12 sztuk x 0,4 l

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.