22.04.2021/13:08

Uber Eats wchodzi na rynek niemiecki. Stoczy walkę z monopolistą

Uber Eats pojawi się w Niemczech w ciągu najbliższych kilku tygodni. Będzie to największy debiut amerykańskiej firmy w nowym kraju od 2018 roku – informuje ecommercenews.eu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • zakupowicz 28.04.2021

    Wyjazd z tym czymś z Polski. Natychmiast!

  • Prawda o UBER 22.04.2021

    Uber Eats firma która podobnie jak Uber unika płacenia podatków, udaje, że nie ma zysku. Nikogo nie zatrudnia, ludzie pracują hobbistycznie albo w ramach wolontariatu. Bo jak nazwać sytuację, gdy prowizja wynosi ponad 30 procent od każdego kursu, gdy nie ma stawki minimalnej, gdy za tzw. torbę trzeba jeszcze dodatkowo płacić i potem jeszcze co tydzień. Gdzie VAT opłaca kierowca, o ZUSie i ubezpieczeniu nie ma mowy. O umowie o pracę również. Dlatego jest taka rotacja i zatrudnia się osoby z zagranicy, albo te które dały się nabrać na marketing UBER. Mnóstwo artykułów jest kupiony, za kasę każdy napiszę co się da. Także, nie dajcie się. Każda restauracja ma swojego kuriera, na umowie. Uber Eats oznacza, że będzie to praca poniżej minimalnej, dodatkowo bez ubezpieczenia, ZUS i urlopu. Zarobi na tym UBER, oczywiście nie płacąc od tego podatku.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także