07.03.2018/13:47

Ukraińska sieć Żżuk planuje ekspansję w Polsce

Ukraińska sieć Żżuk planuje rozwijać na polskim rynku sieć salonów i stoisk z telefonami i akcesoriami GSM. W ciągu trzech lat firma chce mieć w naszym kraju ok. 100 sklepów. Co ciekawe firma oprócz stałej oferty asortymentowej rozwija także ofertę usług, oferuje świeżą kawę, czy możliwość odbioru i nadawania paczek kurierem.

Obecnie sieć Żżuk ma salony w Warszawie w Galerii Grochów, na ulicy Płockiej oraz na ul. Solec w CH Arkada, we Wrocławiu w Domu Handlowym Astra, w Białymstoku w Outlet Białystok, w Krakowie na ulicy Starowiślnej, w Wołominie na ulicy Miłej, w Jeleniej Górze w Pasażu Zabobrze, w Markach w CH Prima Park oraz w Przemyślu na ul. Aleksandra Dworskiego.

Firma planuje w najbliższym czasie otworzyć kolejny salon w Krakowie (obecnie prowadzone są negocjacje w tej sprawie) oraz w wojewódzkich miastach Polski. Operator chce rozwijać się zarówno w mniejszych miastach Polski, jak i tych dużych jak stolice województw. Sieć poszukuje miejsc w galeriach czy centrach handlowych oraz samodzielnych lokali, gdzie mogłaby oferować swoje artykuły oraz usługi. Celem sieci jest otwieranie od 2 do 3 placówek miesięcznie. Natomiast w ciągu trzech lat operator chce mieć w Polsce 100 sklepów.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, sieć Żżuk to nie tylko telefony, profesjonalny serwis, akcesoria GSM i przyjazna obsługa. „W naszych salonach każdy klient czekający np. na założenie szkiełka na ekran telefonu może napić się świeżo-mielonej kawy z profesjonalnego ekspresu. Nasze kawy sprzedajemy w dwóch rozmiarach, na wynos, ale można je wygodnie wypić w naszych kącikach z kanapami. Pomyśleliśmy też o dzieciach, dlatego w salonach, gdzie mamy większy metraż umieściliśmy malutkie kąciki z krzesełkami i stoliczkiem oraz kolorowankami, aby dzieci mogły zająć się zabawą, w trakcie gdy rodzice wybierają gadżety. Operator sprzedaje, także czekoladowe lizaki w różnych kształtach od Manufaktury Czekolady”- tłumaczą.

I dodają: „Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny usług serwisowych oraz staramy się rozwiązać każdy problem - nawet taki, który w innych salonach GSM został uznany za niemożliwy do naprawienia, dzięki czemu wyróżniamy się na tle konkurencji.”

W ofercie sklepu Żżuk prócz nowych telefonów i oferty akcesoriów, znajdują się także gadżety przydatne zmotoryzowanym takie jak kubki termiczne, termosy, bidony, doładowania do telefonów oraz komis, który oferuje skup i sprzedaż używanych telefonów.

Firma chwali się także doskonałymi serwisantami, którzy zajmują się naprawą telefonów, instalowaniem oprogramowania, ratowaniem danych z zalanych czy zepsutych telefonów itp. Salony sieci Żżuk oferują także możliwość odbioru i nadawania paczek kurierem.

TRANSFORMACJA CYFROWA SEKTORA DETALICZNEGO i NOWE KONCEPTY HANDLOWE GŁÓWNYMI TEMATAMI 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018! KLIKNIJ - SPRAWDŹ PEŁNĄ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE!

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Po00 29.12.2020

    Zgadzam się jakiś Żżuk, chce zgarnąć play już zmieniłem erę l, sam mieszkam koło Przemyśla i nie polecam!

  • Po00 29.12.2020

    Zgadzam się jakiś Żżuk, chce zgarnąć play już zmieniłem erę l, sam mieszkam koło Przemyśla i nie polecam!

  • nikol 13.08.2018

    nie polecam jakieś jaja są z tym serwisem

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.