25.09.2018/11:04

Ukraiński detalista poszukuje polskich dostawców

Fozzy Group, jeden z największych ukraińskich detalistów rozwijający sieć hiper- i supermarketów oraz sieć drogerii połączonych z aptekami, chce sprzedawać w swoich sklepach produkty pochodzące od polskich dostawców, w tym kosmetyki i chemię gospodarczą.

W tym celu przedstawiciele firmy odwiedzą Forum Branży Kosmetycznej, który odbędzie się 2 października w Warszawie.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z producentami kosmetyków, produktami do higieny ciała i włosów oraz producentami chemii gospodarczej – mówi w rozmowie z portalem wiadomoscikosmetyczne.pl Galia Pasko, import manager Fozzy Group.

Forum Branży Kosmetycznej to spotkanie łączące ze sobą kluczowych graczy wpływających na rozwój rynku: producentów, importerów, dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej. W spotkaniu wezmą też udział menedżerowie zarządzający i kupcy decydujący o zakupach do sieci drogeryjnych, aptecznych oraz międzynarodowych sieci super- i hipermarketów i dyskontów.

Liczymy na owocne spotkanie w gronie kluczowych graczy rynku kosmetycznego – kontynuuje Galia Pasko.

Fozzy Group to jedna z największych handlowo-przemysłowych grup na Ukrainie. To także jeden z wiodących ukraińskich detalistów, który ma łącznie ponad 500 punktów sprzedaży na terenie tego kraju, w tym około 30 sklepów działających pod szyldem Bila Romashka (Biały Rumianek).

W skład grupy wchodzi m.in. sieć supermarketów Silpo i sieć delikatesów Le Silpo, hurtowe hipermarkety Fozzy działające w formacie cash&carry, sieć sklepów convenience Fora i dyskonty thrash! Oprócz sieci handlowych, Fozzy Group działa jako producent produktów spożywczych. Grupa jest także obecna w branży finansowej (jest głównym akcjonariuszem Banku Vostok) i restauracyjnej (rozwija restauracje U Hromogo Pola, Staromak, Dziao Bar, La Bodeguita del Medio, Pozitano, Marcolino oraz piekarnie Boulangerie).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.