29.09.2020/10:42

Veggie Bits Marchewka – bezmięsna, roślinna przekąska dla psów

Najnowsze badania* wskazują, że silny trend wegetariański, który obecnie dominuje w sposobie odżywiania ludzi przekłada się na dążenia właścicieli zwierząt domowych do zapewnienia swoim pupilom bardziej różnorodnych przekąsek.

Psy, będące gatunkiem wszystkożernym, chętnie znajdują w swojej diecie warzywa takie jak pomidory, ogórki czy marchewki. Firma Vitakraft wzięła to pod uwagę tworząc nowe Veggie Bits. To bezmięsna i niskokaloryczna przekąska dla psów pozbawiona cukru, sztucznych barwników, aromatów, konserwantów czy zbóż. Doskonały smak Veggie Bits Vitakraft potwierdza współczynnik akceptacji, wynoszący ponad 90 proc.!** Veggie Bits Vitakraft doskonale sprawdzą się w czasie długich spacerów, treningów z czworonogiem czy jako przysmak. Dzięki swojej nietłustej i zwartej konsystencji świetnie sprawdzą się poza domem. Nasze psy nie zawsze docenią tylko mięso. 3 na 4 konsumentów wybrałoby Veggie Bits!**

Veggie Bits (fot. materiały partnera)

 

Podsumowując Veggie Bits Marchewka to:

  • Bardzo wysoka zawartość marchwi
  • Lekka i niskokaloryczna przekąska
  • W 100% wegetariańska
  • Produkowane z wielką starannością i niezawierające zbędnych składników: bez dodatku cukru, barwników, konserwantów, bez sztucznych aromatów, bez zbóż.

 

* Quelle: rheingold salon, 2020, Cologne.

** Źródło: Vitakraft Home Panel, Listopad 2018.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.