02.10.2018/14:54

Visa i Santander Bank Polska wdrażają płatności zbliżeniowe za pomocą urządzeń ubieralnych Fitbit

Polscy użytkownicy kart Visa wydanych przez Santander Bank Polska mogą już płacić zbliżeniowo przy użyciu zegarków Fitbit Ionic i Fitbit Versa oraz – już wkrótce – opaski Fitbit Charge 3. To rozwiązanie dostępne jest już dla klientów ponad 100 instytucji finansowych. Za pośrednictwem Fitbit Pay™ można płacić na całym świecie – wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • TOMM79 19.01.2020

    No tak, czyli najpierw mam stracić czas aby zarobić na "urządzenie ubieralne", żeby "urządzenie ubieralne" pozwoliło mi zaoszczędzić czas. Bua ha ha ha ha.
    Najlepszą i najbezpieczniejszą formą płatności jest gotówka. No i w pełni anonimową - żadna firma, bank czy rząd nie wiedzą gdzie i w jaki sposób obywatel wydaje swoje pieniądze. Dla tego w PL jest taki nacisk (nie)rządu na instalowanie POSów.
    Użytkownikom płatności elektronicznych, w szczególności telefonem czy "urządzeniem ubieralnym" gratuluję głupoty - banki i firmy zbierają o Was niezliczoną ilość informacji o czym wy w ogóle nie wiecie nawet.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.