03.06.2020/12:44

Vision Express, na przekór pandemii, otwiera 4 nowe salony i zapowiada kolejne otwarcia

Wiele sieci detalicznych zamyka część placówek, przede wszystkim zlokalizowanych w galeriach handlowych. Sieć salonów optycznych Vision Express, która świadczy stacjonarne usługi z zakresu ochrony wzroku, nie rezygnuje z ekspansji. W maju uruchomiono cztery kolejne salony, a dyrektor generalny Thanos Iliopoulos zapowiada kolejne otwarcia na drugą połowę roku.

Sieć Vision Express działa na polskim rynku już od 26 lat. W 2019 roku firma docierała ze swoją ofertą do klientów w 222 salonach, zlokalizowanych w ponad 100 miastach, a w pierwszym kwartale br. liczba ta wzrosła do 224 placówek.

Natomiast w samym maju otwarto 4 nowe punkty w Galerii Chełm, Galerii Kupieckiej w Otwocku, Stop Shop w Siedlcach oraz w CH Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu. Łącznie Vision Express ma już 228 punktów sprzedaży i usług medycznych, zlokalizowanych w 115 miastach.

- Wraz z kolejnym otwarciami realizujemy przyjętą misję, czyli rozbudowujemy sieć naszych salonów i poszerzamy zakres oferowanych w nich usług medycznych. Chcemy docierać do jak najszerszego grona Polaków, szczególnie w dobie panującej pandemii, kiedy to dostęp do usług z zakresu ochrony wzroku oraz do produktów jest kluczowy. Po blisko dwumiesięcznej obowiązkowej przerwie, w maju wszystkie nasze salony na nowo powitały klientów, z czego dla czterech punktów były to pierwsze otwarcia – wyjaśnia Thanos Iliopoulos, Dyrektor Generalny Vision Express Polska.

Iliopoulos zapewnia też, że przed ponownym otwarciem wszystkie salony zostały dostosowane do ustawowych  wytycznych przeciwepidemicznych. Sieć wprowadziła wewnętrzną procedurę sanitarną, która obejmuje wszelkie środki bezpieczeństwa oraz czynności zapewniające ochronę zdrowia, w tym m.in. dostosowanie odpowiedniej liczby klientów przebywających w tym samym czasie w salonie do jego powierzchni.

– Jako placówki świadczące usługi medyczne doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi obowiązujących standardów sanitarnych. Czynności wymagające niezwykłej ostrożności i wysokiej higieny są na stałe wpisane w funkcjonowanie naszych salonów – podkreśla Dyrektor Generalny Vision Express.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.