01.03.2021/17:31

Vision Express otwiera nowe salony i relokuje dotychczas działające

Od lutego do grudnia 2020 r. Vision Express otworzyło 9 nowych salonów optycznych. W ostatnim roku optyczna marka przeprowadziła tez kilka relokacji, m.in. w warszawskiej Galerii Mokotów.

Salony optyczne nie zostały objęte ostatnim lockdownem, ale znajdujące się przeważnie w centrach handlowych placówki Vision Express odczuły odpływ klientów, podobni jak inne punkty usługowe, które mogły pozostać otwarte podczas pandemii.

– Pandemia COVID-19 sprawiła, że Polacy odkładają czy wręcz rezygnują z badania wzroku i zakupu niezbędnych okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych. Rozumiemy tę ostrożność, ale chcemy jednocześnie zapewnić, że dzięki odpowiedniemu przygotowaniu salonów i personelu Vision Express wizyta u nas jest bezpieczna. Nie wiadomo, ile potrwa zwalczenie pandemii, dlatego zachęcamy, by mimo wszystko nie odwlekać kontroli oczu i wzroku, zwłaszcza jeśli zauważymy niepokojące objawy – mówi dr n. biol. Robert Grabowski,  Dyrektor Medyczny Vision Express.

Sieć na polskim rynku działa od 1994 r. i liczy ponad 220 salonów w ponad 100 miastach. W ciągu ostatnich miesięcy, oprócz 9 nowych otwarć, marka przeprowadziła kilka relokacji. Otwarto większy salon w Galerii Mokotów w Warszawie. Nowy punkt ma powierzchnię ponad 150 mkw. i dysponuje dwoma gabinetami optycznymi.

Vision Express podaje, że od końca roku z większej przestrzeni mogą korzystać też klienci w Jarosławiu. Punkt Vision Express w centrum handlowym Stara Ujeżdżalnia po zmianie lokalizacji zyskał 121 m kw., czyli powierzchnię standardowego salonu marki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także