25.02.2019/14:28

W 2018 r. wartość rynku marki własnej w Polsce sięgnęła prawie 50 mld zł

Rynek produktów marki własnej w Polsce systematycznie rośnie już od wielu lat. To co istotne, to wyraźna zmiana jakościowa i coraz większa skłonność sieci handlowych do inwestowania w budowę tożsamości produktów sieciowych. - Już od pewnego czasu mówi się o ewolucji private labels w private brands – produkty, które są w stanie konkurować z markowymi nie tylko ceną, ale także jakością, innowacyjnością czy atrakcyjnym opakowaniem – mówi Bartosz Bolecki, starszy analityk handlu detalicznego w PMR.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.