28.06.2018/15:53

W Biedronkach stoją już pierwsze automaty paczkowe SwipBox [TYLKO U NAS]

Pierwsze automaty do odbioru przesyłek pojawiły się już w dyskontach Biedronka. Jedna z takich maszyn stanęła w placówce sieci w Łodzi, przy ul. Krokusowej. Wkrótce będą uruchamiane następne, m.in. na Śląsku, w Warszawie i Krakowie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Jórek 02.07.2018

  Takie projekty planuje się z wieloletnim wyprzedzeniem i kilka lat temu raczej nie przwidywanoa, że postkomuchy z pisu wprowadzą zakaz handlu w niedziele.

 • kolo 29.06.2018

  dziwne... po co komu paczkomat zamknięty w sklepie? całą wolną niedzielę na przykład...
  chyba że z czasem wylądują w nim zakupy, zamówione przez internet, w tym konkretnym sklepie, ale to też jakaś aberacja bo odebrać będzie je można tylko w godzinach pracy sklepu...

 • Adamo 29.06.2018

  "skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic, prowadzących do innych dzielnic miasta. W okolicy znajdują się rozległe osiedla domów jednorodzinnych. W pobliżu nie ma innych dużych sklepów. Do najbliższej poczty jest ponad kilometr. Dzięki takiej lokalizacji, sieci uda się zapewne zrealizować swój zamiar, aby przyciągać klientów usługami dodatkowymi, przekształcać placówki handlowe w coś więcej, w lokalne "centra" handlowe z ofertą usługową",a zamontowali maszynkę na max 16 paczek. Jeśli pomysł wypali, to zapewne maszynka ciągle będzie zapchana przesyłkami i na nic taka lokalizacja. U nas pod samym tylko Carrefourem stoi paczkomat ze 25 mb długości, a mieścina nieduża w porównaniu z taką łodzią. Wiem, że od czegoś trzeba zacząć, ale z czym do ludzi?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.