17.12.2018/12:12

W IV kw. GK Specjał dodaje gazu z ekspansją formatów detalicznych [ZDJĘCIA]

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia powodują, że miesiące jesienne sprzyjają otwarciom nowych placówek Delikatesów Premium oraz Sezam, jak również remodelingom w formacie Nasz Sklep. W ostatnim kwartale GK Specjał odnotowała dużą dynamikę otwarć nowych placówek. PSH Nasz Sklep obecnie liczy 3700 sklepów, natomiast łącznie Specjał Franczyza liczy już prawie 8 tys sklepów.

W oddziale Tomaszów Lubelski, w miejscowości Ulhówek wspólnie z Grażyną Tucką otworzono Delikatesy Sezam. Po remoncie sklepu powiększona została zarówno sala sprzedaży, jak i stoisko mięsno-wędliniarskie. Zmianie uległ cały układ sali sprzedaży – wdrożone zostały również standardy dedykowane dla tego właśnie formatu. Natomiast kategorie produktowe zostały ułożone na półkach w oparciu o przygotowane wcześniej planogramy.

W miejscowości Moniatycze miało miejsce otwarcie Delikatesów Premium należących do państwa Skoczylas. W tym sklepie również została powiększona sala sprzedaży, a obiekt przeszedł gruntowny remont zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sklepu. Dzięki wprowadzeniu standardów wyposażenia oraz prawidłowej ekspozycji towaru sklep zmienił swój wizerunek. Wprowadzono na przykład nieznany dotychczas regał pod szyldem Strefa Wina.

Delikatesy Sezam uruchomiono także wspólnie z Małgorzatą Włoch w miejscowości Zażółkiew koło Krasnegostawu. Budynek, w którym mieści się sklep jest po remoncie, obok znajduje się duży parking. To duży plus ze względu na to, że sklep prowadzi sprzedaż hot-dogów oraz kawy z ekspresu.

Kolejne Delikatesy Sezam, tym razem należące do Marii Kotlińskiej, ruszyły w oddziale Rzeszów. Sklep jest zlokalizowany przy drodze Przeworsk- Sieniawa. Podobnie jak poprzednie placówki jest po remoncie. Odnowiona i dostosowana do wizualizacji formatu Sezam została elewacja budynku. W sklepie zostały wdrożone standardy sieci, a towar został ułożony z podziałem na grupy asortymentowe.

Także w miejscowości Lisie Jamy koło Lubaczowa wspólnie z państwem Grabas otworzono kolejne Delikatesy Sezam. Sklep po totalnym remoncie jest nowocześnie wyposażony i bardzo dobrze zatowarowany. Dotyczy to zarówno stoisk świeżych, jak i całego pozostałego asortymentu.

Natomiast w Nowej Sarzynie z właścicielką Sylwią Dec-Lipińską zostały otwarte Delikatesy Sezam na dużym osiedlu mieszkaniowym. Sklep przeszedł remodeling pod kątem zmiany ustawienia sali sprzedaży oraz wprowadzenia profesjonalnego stoiska mięsno-wędliniarskiego. Nowe ustawienie spowodowało, że sklep stał się bardziej przestronny, a towar, który został ułożony z podziałem na grupy asortymentowe, bardziej dostępny.

Nie tylko Delikatesy Sezam...

Warto również wspomnieć o remodelingu sklepów w Gminnej Spółdzielni w Nowotańcu w formacie Nasz Sklep. Sklepy w miejscowości Nowotaniec, Pobiedno oraz Nadolany przeszły remodeling związany z wdrożeniem nowego wyposażenia oraz nowym ustawieniem sali sprzedaży, jak również prawidłowym ustawieniem towaru na półkach. Dzięki temu sklepy zyskały nowy, świeży wygląd, a klienci lepszy dostęp do towaru.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zakupytoja 20.12.2018

    W tych sklepach jest tak brudno, że jest aż niewiarygodne. Wózki zakupowe czarne od brudu, szyby od lodówek brudne, na półkach np. z alkoholem kłęby kurzu, filety z kurczaka pływające w osoczu. DRAMAT.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.