18.09.2020/12:19

W najbliższy weekend Biedronka podwaja liczbę naklejek na Fajniaki

Dobra wiadomość dla kolekcjonerów Gangu Fajniaków. Ulubione pluszaki i książki o ich przygodach można w ten weekend, 19-20 września br., zdobyć szybciej, ponieważ Biedronka podwaja liczbę naklejek za zakupy. Dotyczy to sklepów stacjonarnych, jak i zakupów online, przez aplikację Glovo.

Mimo że akcja zbierania naklejek i Fajniaków zaczęła się 27 sierpnia, to padły już pierwsze rekordy. Wystarczyło jedynie 10 dni, żeby 140 tys. książek i 100 tys. maskotek Gangu Fajniaków trafiło w ręce ich fanów.

Jeżeli jednak któryś z klientów Biedronki nie znalazł się w tym gronie lub na jego karcie kolekcjonerskiej brakuje kilku naklejek do upragnionej maskotki, to ma teraz wyjątkową okazję. W sobotę zakupy w ponad 3 tys. sklepów Biedronka oznaczają podwojenie naklejek na Fajniaki lub książkę o ich przygodach. Ci klienci, którzy nie skorzystają z tej okazji, mają jeszcze szanse na podwojenie naklejek w niedzielę niehandlową 20 września, przy zakupach poprzez aplikację Glovo, usługę dostępną w większych polskich miastach.

Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek. 19 i 20 września ta liczba się podwaja – do zgarnięcia będzie zatem aż 10 dodatkowych naklejek: za zakupy z kartą Moja Biedronka, za zakup co najmniej jednego warzywa lub owocu, za zakup produktów z oferty specjalnej, dodatkowy benefit „Kupuj co polskie”, przyznawany za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

W ramach akcji lojalnościowo-edukacyjnej Biedronki, można zdobyć również książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, w której bohaterowie akcji pomagają podejmować ekologiczne wyzwania. Wystarczy uzbierać 15 naklejek lub kupić książkę za 9,99 zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.