05.02.2020/10:59

W Niemczech supermarkety wyprzedziły dyskonty

Z najnowszej analizy Towarzystwa Badań nad Konsumpcją wynika, że sieci niemieckich supermarketów wyprzedziły w ubiegłym roku pod względem obrotów tanie sklepy dyskontowe – czytamy w serwisie biznes.interia.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • retm 09.02.2020

    Do Nnn: slabo znasz niemieckie dyskonty, dzialajace w Niemczech, oczywiscie. Zapewne byles tylko w Aldi Polnoc. Tak wynika z twojego postu.

  • Nnnn 05.02.2020

    Oferta niemieckich dyskontow jest bardzo uboga, po prostu podstawowe produkty + tzw sezonowe -tzw tygodnie tematyczne. W pl dyskontach jest 3 krotnie więcej produktów na tej samej powierzchni w porównaniu z niem dyskontami. Na dodatek w większości niem dyskontów większość produktów to jest to samo, te same opakowania bez względu na markę dyskontu więc nie dziwi, że Niemcy zaczynają szukać czegoś innego, nowych smakow w supermarketach gdzie jednak jest znacznie większa różnorodność produktów

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.