04.04.2020/12:50

W nocy też są tłumy. Projekt Lidl 24h zachęcił do zakupów

Lidl, podobnie jak Biedronka, zdecydował się na otwarcie niektórych swoich sklepów w trybie całodobowym. W jednym ze sklepów w kolejce po północy trzeba było spędzić niemal godzinę – informuje serwis wp.pl.

Jak podaje wp.pl, w całej Polsce placówki niemieckiej sieci są od teraz otwarte od godz. 6 do godz. 24. Ale 97 sklepów, głównie w dużych miastach, pracuje przez całą dobę, z maksymalnie godzinną przerwą techniczną w środku nocy.

Biedronka zamierza iść jeszcze dalej i od 7 kwietnia wszystkie jej sklepy mają być otwarte całą dobę. Jednym ze sklepów otwartych całą dobę jest Lidl na warszawskich Bielanach, przy ul. Kasprowicza.

„Zameldowałem się przed nim kilka minut po pierwszej w nocy, wyposażony w rękawiczki, płyn do dezynfekcji rąk i listę zakupów. Spodziewałem się maksymalnie kilku osób. Bardzo się myliłem - na parkingu stało już ok. 20 aut, a kolejka do wejścia liczyła ok. 10 osób. Nieźle trafiłem z porą, bo niedługo za mną ustawiła się kolejka kolejnych 10-15 osób. Czekanie do wejścia trwało stosunkowo niewiele - około kwadransa. Liczby osób przebywających jednocześnie w sklepie pilnuje ochroniarz” – opisuje dziennikarz serwisu wp.pl.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • kiełbrukselski 21.11.2020

    tępe lewackie wyprostowane zwoje lub ich brak

  • Gerwazy 06.04.2020

    @ Człowiek A co masz zrobić jak musisz coś kupić do jedzenia, musisz iść do sklepu. Pis nie przygotował się do epidemii mimo, że miał na to 2 miesiące bo wolał walczyć o władzę i reelekcję Dudy. Jak mi rząd dostarczy jedzenie do domu to mogę nie jechać do sklepu.

  • Człowiek 04.04.2020

    No proszę...Rząd każe siedzieć w domu, a właściciele sieciówek każą robić zakupy nawet wnocy :))) I kto górą?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.