02.12.2020/09:40

W sklepach sieci Asda każde dziecko może zjeść w grudniu posiłek za darmo

Sieć Asda w ramach wsparcia dla ubogich rodzin w trakcie koronakryzysu będzie rozdawać bezpłatne posiłki dla dzieci w wieku do 16 lat przez cały grudzień.

Detalista poinformował, że akcja obejmie wszystkie punkty gastronomiczne działające w sklepach Asda w Wielkiej Brytanii. To oznacza, że posiłki będą rozdawane w 216 lokalizacjach. Warunkiem wydania dania jest przyjście dziecka do sklepu wraz z opiekunem.

Asda zapewnia, że nie trzeba będzie spełnić żadnych dodatkowych kryteriów, takich jak np. liczba dzieci w rodzinie/w grupie albo minimalny wydatek na zakupy w sklepie. To oznacza, że z oferty skorzystać będzie mogło w zasadzie każde dziecko będące w potrzebie.

Asda przewiduje, że w trakcie grudnia rozda ok. 215 tys. bezpłatnych posiłków w ramach programu wsparcia. Dania będzie można spożyć na miejscu, za wyjątkiem lokalizacji, w których obowiązuje wysoki poziom restrykcji covidowych - tam posiłki wydane zostaną na wynos.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także