05.07.2015/21:41

W Świnoujściu otwarto galerię Corso, w galerii Corso – perfumerię Douglas

W sobotę 27 czerwca w centrum Świnoujścia otwarto galerię handlową Corso o powierzchni najmu około 10 000 mkw. Obiekt został zrealizowany przez spółkę Winston, a zarządcą nieruchomości jest Savills Polska.

Na trzech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych oraz strefa gastronomiczno-usługowa. W pierwszy weekend galerię odwiedziło  40 000 osób.
Jak informują „Wiadomości Kosmetyczne”, w galerii Corso znalazła się pierwsza w Świnoujściu perfumeria Douglas, która ma blisko 200 mkw. powierzchni i została zaaranżowana w najwyższym standardzie z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań multimedialnych. W ciągu trzech lat ma powstać kilkadziesiąt placówek Douglas. Perfumeria w Świnoujściu jest drugim sklepem sieci otwartym w 2015 roku i 114. w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.