16.01.2021/18:03

W Szwecji pojawi się pierwszy bezobsługowy sklep Coop

Otwarcie tej placówki handlowej jest zaplanowane na 19 stycznia. Sklep będzie działał w ramach konceptu Coop Mini, w Sätrahöjden w Gävle.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego, że w Szwecji pojawi się pierwszy bezzałogowy Coop Mini. Zaoferujemy naszym klientom całodobowy dostęp do sklepu z szerokim asortymentem, w którym można łatwo dokonać zakupów za pomocą telefonu komórkowego, poprzez naszą nową aplikację płatniczą Scan & Pay. Mamy nadzieję, że ten pilotażowy projekt zostanie doceniony przez naszych klientów”- powiedziała Meta Persdotter, CEO Coop Mitt. 

Aplikację do płatności i automatycznego skanowania Scan & Pay jest łatwa do zainstalowania na urządzeniach mobilnych. 

Patrik Hedström, dyrektor regionalny Coop Mitt dodał z kolei, że jest to to pierwszy sklep pod szyldem Coop w dzielnicy Sätra. 
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Klimat 18.01.2021

    Może Społem kiedyś uruchomi taki sklep. Niedawno informowali,że ruszyli ze sklepami internetowymi/m.in. Hala Banacha w Warszawie/ czyli kolej na coś takiego jak zrobiła spółdzielczość Szwedzka.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także