15.07.2020/17:15

Walmart będzie wymagać noszenia maseczek w sklepach

Klienci amerykańskich sklepów Walmart od 20 lipca br. będą musieli nosić maseczki w celu ochrony przed koronawirusem. Operator sklepów udostępni tylko po jednym wejściu do każdego ze sklepów, aby móc kontrolować wewnętrznie narzucone obostrzenia.

W sklepach Walmart klientów witać będą pracownicy sieci, nazwani „ambasadorami zdrowia”, którzy mają przypominać wchodzącym bez osłony twarzy o nowych wymaganiach. 

Walmart nie jest pierwszą siecią w USA stosującą takie obostrzenia. Wcześniej na podobny krok zdecydowały się Costco Wholesale Corp., Starbucks Corp. i Best Buy Co. Walmart już teraz wymaga, aby pracownicy marketów nosili maski, a kupujących do tej pory tylko zachęcano do zasłaniania ust i nosa.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • free 16.07.2020

    niewolnik ma chodzić w masce, nie ma znaczenia, czy przed czymś chroni czy nie i czy w ogóle coś jest w powietrzu, ale Wallmart to przecież element tej układanki, ci światlejsi chyba wiedzą, o co chodzi, ci, którzy nie oglądają propagandowni

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.