05.05.2017/15:33

Warszawski Lidl obniża ceny o 25 proc. na prawie cały asortyment

Lidl zlokalizowany przy ul. Sosnkowskiego 2 w Warszawie (Ursus) w najbliższych tygodniach przejdzie remont. Zanim prace zostaną rozpoczęte, w sklepie przeprowadzona zostanie wielka wyprzedaż - niemal cały asortyment placówki w najbliższą sobotę, 6 maja, będzie można nabyć o 25 proc. taniej.

Krótka promocja Lidla to typowe czyszczenie regałów i magazynów na chwilę przed tymczasowym wstrzymaniem działalności sklepu. Specjalne ceny obowiązywać będą na większą część towarów dostępnych w placówce, za wyjątkiem takich kategorii, jak m.in. alkohol czy papierosy.

Po przejściu gruntownej modernizacji, sklep ma zostać ponownie otwarty 5 czerwca.

Na okres od kwietnia do czerwca sieć Lidl zaplanowała remonty dziewięciu swoich sklepów. Oprócz placówki działającej w Ursusie, zmodernizowane zostaną także obiekty w Radomsku (Jagiellońska 24a), Myślibórzu (Łużycka 30), Lipnie (Wojska Polskiego 18), Pułtusku (Daszyńskiego 9), Kielcach (Śląska 3), Ostródzie (Pułaskiego 5), Głuchołazach (Grunwaldzka 3) oraz Bytowie (Gdańska 61).

Lidl posiada w Polsce ok. 620 sklepów. W Europie znaleźć można ok. 10 tys. placówek działających pod tym szyldem.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.