22.02.2020/17:35

Wasz Sklep Spar uruchomił stronę internetową. Długo trzeba było na nią czekać

W ostatnich tygodniu spółka Wasz Sklep Spar należąca do Spar Group z RPA wreszcie uruchomiła stronę internetową. Wcześniej przez wiele miesięcy nie decydowała się na taki krok, choć miała wykupioną domenę spar.com.pl.

Na stronę Wasz Sklep Spar prowadzi teraz nie tylko wspomniana domena, ale również domena spar.pl, która od wielu lat należała do konkurencyjnego Spar Polska, czyli podmiotu wchodzącego w skład Grupy Bać-Pol. Jak informowaliśmy niedawno na portalu wiadomoscihandlowe.pl, konflikt obu firm z rodziny Spar o to, kto ma prawo do korzystania ze znaku towarowego w Polsce, jest już zakończony. Bać-Pol dał w końcu za wygraną w tej sprawie i oświadczył, że to Spar Group jest wyłącznym licencjobiorca marki Spar w Polsce. W konsekwencji doszło do przekazania dostępu do domeny spar.pl.

Na razie strona internetowa Wasz Sklep Spar jest dość uboga w treść. Firma chwali się jednym sklepem Eurospar (od niedawna ma już dwie takie placówki - red.) oraz informuje o trwających poszukiwaniach "niezależnych przedsiębiorców zainteresowanych rozpoczęciem współpracy".

- Wasz Sklep Spar zapewni atrakcyjne premie finansowe dla pierwszych 100 przedsiębiorców, którzy podpiszą umowę o współpracy - czytamy na witrynie.

Spar Group chwali się też, że działa na rynku już od 56 lat, jest obecna w 10 krajach, a w skład zarządzanej przez firmę sieci wchodzi łącznie 3500 sklepów. W Polsce jak na razie są to 62 placówki znajdującej się w sanacji sieci Piotr i Paweł (ten szyld docelowo ma zostać wygaszony) oraz dwa sklepy Eurospar. Przedstawiciele Spar Group zapowiadają rozbudowę sieci w naszym kraju do ponad 400 sklepów w ciągu najbliższych czterech lat.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • MM 24.02.2020

    By tym zarządza Tomasz S a jakie sukcesy ma Tomasz S Ci co go znają wiedzą!

  • Franczyzobiorca 23.02.2020

    Ten cały WSS jest zupełnie nieprzygotowany do ogarnięcia sieci. Panowie od pół roku rozmawiali, a strony www porządnej nie potrafią odpalić, w mediach społecznościowych cisza, gazetki bez szału. Słabo się to prezentuje.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.