20.04.2022/14:01

Wayne Hodson, prezes SPAR Polska, gościem specjalnym kongresu Retail Trends 2022

Wayne Hodson, prezes SPAR Polska, weźmie udział w kongresie Retail Trends 2022 organizowanym przez naszą redakcję. Wydarzenie odbędzie się 24 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Zachęcamy do rejestracji.

Wayne Hodson wystąpi na kongresie w roli gościa specjalnego i weźmie udział w debacie „Odpowiedzialność – jedyna właściwa strategia dla handlu”.

Kongres Retail Trends 2022 ma nie tylko zaprezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, ale przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG i kosmetycznym.

Każda edycja kongresu gromadzi kluczowe postaci polskiego rynku retail, FMCG i beauty. Nie tylko wśród prelegentów znajdują się uznani menedżerowie, eksperci, naukowcy i praktycy biznesu, którzy spotykają się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami. To doskonała okazja, aby spotkać się z nimi, zaprezentować swoje produkty i usługi czy nawiązać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze - wydawca magazynu "Wiadomości Handlowe" raz portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się do udziału w kongresie.

Więcej informacji, w tym program wydarzenia, listę gości oraz formularz zgłoszeniowy, znaleźć można na stronie: www.retailtrends.pl.

>> Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem Retail Trends 2022 <<

>> ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES <<


 

Partnerzy tegorocznej edycji kongresu Retail Trends (mat. własne)

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pyta 21.04.2022

    Odpowiedzialność - proszę zapytać w takim razie jak rozumie odpowiedzialność w kontekście pozostania marki spar w rosji, to jest prawdziwe pytanie a na te czasy a nie aranżacja i sztuczna dyskusja. Wybór jest prosty, dyskomfort rosjanina najeźdzcy czy życie obywatela Ukrainy. Życzę odwagi i uczciwości prowadzącemu... zobaczymy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także