26.05.2020/11:07

Webinar: Jaką platformę eCommerce wybrać?

Tworząc system eCommerce zarówno dla klientów B2C jak i B2B trzeba podjąć decyzję jaką platformę wybrać. Rozwiązań jest wiele: wersje pudełkowe, wersje SAAS czy platformy do budowania niestandardowych systemów eCommerce. Jak zdecydować, która platforma będzie najlepsza do sprzedaży internetowej naszych usług i produktów? Na te i inne pytania odpowiedzą dwaj eksperci branży eCommerce, dzieląc się swoimi doświadczeniami z wieloletniej współpracy z klientami B2B i B2C.

W zależności czy stawiamy sklep, który jest klasycznym pudełkiem, SMB czy marketplacem, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Wybór właściwej platformy uchroni nas od błędów i dodatkowych kosztów, czyli myślenie o tzw. TCO (Total Cost of Ownership) - mówi Tomasz Grzemski, CEO Macopedi. 

Już teraz zapisz się na darmowy webinar 29 maja o 10.30, który poprowadzi Tomasz Grzemski, Prezes Zarządu Macopedia (wdrożenia eCommerce Adobe Magento 2 i Sylius) oraz Paweł Jędrzejewski, twórca platformy eCommerce Sylius

Zapisz się na webinar! 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Andrzej2020 01.06.2020

    (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.