30.11.2016/15:28

"Wiadomości Handlowe" partnerem strategicznym Planet Retail

Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl oraz magazynów "Wiadomości Handlowe" i "Wiadomości Kosmetyczne", zostało partnerem strategicznym Planet Retail. Współpraca polegać będzie m.in. na wymianie contentu w postaci informacji, analiz i raportów dotyczących rynku handlowego w Polsce i na świecie.

Umowa dotycząca strategicznej współpracy na terytorium całej Europy podpisana została pomiędzy Planet Retail a właścicielem Wydawnictwa Gospodarczego, Grupą LPV. Partnerstwem, obok "Wiadomości Handlowych" i "Wiadomości Kosmetycznych", objęte zostały również inne tytuły należące do LPV: "Lebensmittel-Praxis" (Niemcy) oraz "Regal" (Austria).

Planet Retail to światowy lider w obszarze analizowania zmian na rynku handlowym, strategii detalistów i zachowań konsumentów. W gronie klientów Planet Retail znajdują się największe koncerny handlowe świata, m.in. Walmart, Carrefour, Tesco, Metro, Ahold, Kroger czy Target, jak również producenci artykułów FMCG, m.in. Nestle, Unilever, Ferrero, PepsiCo, Coca-Cola czy Danone.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jar 30.11.2016

    Brawo!

  • sto49 30.11.2016

    Gratulacje! Planet to merytoryczny potentat!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.