23.05.2017/02:00

Wiadomoscikosmetyczne.pl w nowej odsłonie. Wydawnictwo Gospodarcze inwestuje w segment online

Ruszył portal wiadomoscikosmetyczne.pl – kolejna inwestycja Wydawnictwa Gospodarczego w bardzo szybko rozwijający się segment mediów cyfrowych. Oficjalna premiera witryny zbiegła się w czasie z 10. Kongresem Rynku FMCG 2017, flagowym wydarzeniem organizowanym przez wydawnictwo.

"Wiemy wszystko o branży kosmetycznej" – to hasło przewodnie portalu odnoszące się do ponad dziesięcioletniego doświadczenia B2B miesięcznika "Wiadomości Kosmetyczne" w relacjonowaniu wydarzeń i trendów zachodzących na polskim rynku kosmetycznym.

Nowoczesny i łatwy w nawigacji portal wiadomoscikosmetyczne.pl jest przeglądem najświeższych informacji z rynku kosmetycznego i szybko zmieniającego się drogeryjnego handlu. W poszczególnych działach zebrane zostały informacje o firmach kosmetycznych, ich rozwoju i inwestycjach na polskim oraz eksportowych rynkach, o ekspansji sieci drogeryjnych i integracji drogeryjnego handlu.

Nie brakuje interesujących wywiadów, prognoz i opinii praktyków oraz ekspertów, a także porad jak sprzedawać kosmetyki i jak na nich zarabiać. Odrębny dział stanowi przegląd konsumenckich zachowań i analiz, jak najskuteczniej dotrzeć do współczesnych klientów, oraz w jakim kierunku będą zmierzały produkcja i handel kosmetykami.

W Strefie Urody oraz Akademii Wiedzy Wiadomości Kosmetycznych zebrane zostały urodowe porady, a także opracowania dotyczące wiodących segmentów, trendów i innowacyjnych rozwiązań w kosmetycznych kategoriach. Wiadomoscikosmetyczne.pl to także prezentacje nowości wchodzących na rynek i relacje z premier oraz wydarzeń inicjowanych przez branżę kosmetyczną.

"Wiadomości Kosmetyczne" od lat są przewodnikiem po kosmetycznym rynku. Portal otworzył przed redakcją nowe możliwości jeszcze szybszego reagowania i relacjonowania tego, co się na nim dzieje.

Kliknij i zobacz nasz nowy portal: www.wiadomoscikosmetyczne.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.