06.09.2016/17:20

Wicepremier Mateusz Morawiecki za zakazem handlu w niedziele

Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki zadeklarował, że popiera wprowadzenie zakazu handlu w niedziele.

Wicepremier Morawiecki dodał, że nowe prawo nie powinno mieć negatywnego wpływu na gospodarkę. Jego zdaniem Polacy zrobią zakupy w piątek i sobotę.

Podkreślił, że Polska jest jednym z ostatnich krajów UE, w którym nie ma żadnego zakazu handlu w niedziele. Wicepremier wyjaśnił, że „chcemy dołączyć do tych krajów, które uważają życie rodzinne za pewną wartość społeczną”.

gazeta.pl/PAP

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pis to hipokryzja i kłamstwo 07.09.2016

    Jak kłamie Morawiecki - na 28 krajów Unii (z UK) w 19 nie ma żadnych ograniczeń co do handlu w niedzielę, w czterech jest zakaz, w pięciu jest częściowy zakaz w niedzielę - np. do określonej godziny, czy połowa sklepów w jedną niedzielę a następna połowa w kolejna. Jak wicepremier może tak bezczelnie kłamać ? Widać, że z zakłamanego, zmanipulowanego PISu. A skoro życie rodzinne jest tak cenne to dlaczego ma nie być zakazu dla właścicieli sklepów - dlaczego PIS chce ich pozbawić życia rodzinnego ? Co za pisowska obłuda i hipokryzja

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.