29.03.2020/18:36

Wicepremier Piotr Gliński: Można spodziewać się kolejnych obostrzeń dotyczących sklepów

Wicepremier Piotr Gliński w rozmowie z "Polsatem News" stwierdził, że środki bezpieczeństwa, które mają pomóc w walce z koronawirusem będą zaostrzone. Mają one także dotyczyć handlu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Gość 30.03.2020

  Śmieszne że w kościele może być tylko 5 osób, gdzie usiądą w jednym miejscu i nie przemieszczają się, a w Biedronce 50, przecież ci ludzie nie przestrzegają żadnych procedur dotykają wszystkiego, nawet jeśli nie mają zamiaru tego kupić, nie zachowują wymaganej odległości, wchodzi jeden na drugiego nie zważając na nic, dzieci umieszczane są w wózkach zakupowych i co najgorsze nie można im zwrócić uwagi bo od razu pracownik jest obrzucany obelgami. I gdzie tu sprawiedliwość, zdrowy rozsądek.

 • h2o 30.03.2020

  nasz mózg od kultury nie pozwala o sobie zapomnieć...

 • dark 30.03.2020

  Butelki zwrotne powinny być pilnie zakazane.

 • Georg 30.03.2020

  To śmieszne, że takie rzeczy ogłasza minister kultury a nie minister MSWiA odpowiedzialny za takie sprawy. Ale Kamiński pewnie wraz z innymi kumplami z pisu myśli pewnie o kolejnych nocnych wrzutkach i o tym jak zapewnić Dudzie kolejną kadencję. Co go obchodzi epidemia ?

 • Butelki 29.03.2020

  Co z tego, że po 5 osób w Żabce jak klienci wnoszą brudne od śliny! potencjalnie niebezpieczne butelki zwrotne na teren sklepu?? Na sklepach są całe stosy skrzynek i to często na sali sprzedaży żeby klient mógł włożyć przyniesione butelki. Ile to to może przetrwać poza nosicielem w takich warunkach tj na butelce? Dobę to absolutne minimum. Nic tylko dodać lekki przeciąg lub powiew klimatyzacji i katastrofa gotowa. Nie dziękuję.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.