15.12.2019/18:50

Wieczorowe sukienki polskiej marki odzieżowej w Lidlu

Polska marka odzieżowa Sugarfree rozpoczyna współpracę z Lidlem. Stworzyła wieczorową kolekcję sukienek specjalnie dla sieci dyskontów. Do sklepów stacjonarnych w całej Polsce trafią trzy różne modele, dostępne w czterech metalicznych kolorach.

Michał Brzemiński, dyrektor sprzedaży Hubstyle, która jest właścicielem marki Sugarfree powiedział, że współpraca z siecią sklepów Lidl jest dla jego firmy szansą na poszerzenie dostępności produktów Sugarfree na rynku polskim, a co za tym idzie zwiększenie rozpoznawalności marki. – Kolekcja jest limitowana i powstała na wyłączność, co oznacza, że te trzy konkretne modele nie będą dostępne w regularnej sprzedaży – dodał.

W ofercie Lidla znajdą się trzy modele, każdy w cenie 89 zł. Sukienki trafiają do sklepów w połowie grudnia, bo właśnie wtedy klientki rozglądają się za kreacjami na sylwestrową noc lub karnawałowe bale. Odzież uszyto w Polsce. 

Sugarfree prowadzi sprzedaż w e-commerce i rozwija sieć sklepów stacjonarnych w formacie franczyzowym. W ostatnim czasie firma otworzyła swoje butiki między innymi w Białymstoku, Legnicy, Bielsko-Białej i Częstochowie. 
Kolekcja sukienek Sugarfree dostępna będzie od czwartku, 19 grudnia, we wszystkich sklepach Lidl do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.