18.01.2020/12:37

Wittchen planuje rozbudowywać centrum logistyczne w Palmirach

Spółka Wittchen poinformowała w piątek, że zarząd podjął uchwałę w sprawie warunkowego rozpoczęcia rozbudowy centrum logistycznego w Palmirach. Szacunkowy koszt inwestycji wyniesie 15,2 mln zł netto.

Nowa inwestycja ma polegać na rozbudowie magazynu wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi i miejscami parkingowymi. Łącznie planowana powierzchnia magazynowa nowej części centrum logistycznego wyniesie około 8 tys. mkw.

W komunikacie spółka poinformowała, że celem rozbudowy centrum logistycznego Wittchen będzie „obsługa dostaw towarów do rosnącej liczby lokalizacji handlowych spółki oraz wsparcie dalszej ekspansji zagranicznej zarówno w zakresie sieci salonów sprzedaży detalicznej jak i sprzedaży realizowanej przez spółkę za pośrednictwem sklepów internetowych".

Warunkiem rozpoczęcia inwestycji jest wyrażenie na nią zgody przez radę nadzorczą Wittchen. Spółka zrealizuję ją ze środków własnych i kredytów bankowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.