04.06.2020/08:29

Właściciel BLIK-a uruchomił sklep internetowy. Sprzedaje gadżety

Operator płatności otworzył sklep na platformie CupSell. Sprzedaje w nim gadżety z logo firmy i hasłami powiązanymi z finansami.

Polski Standard Płatności, właściciel systemu BLIK, oferuje m.in. kubki za 39 zł, koszulki po 50 zł oraz bluzy za ok. 100 złotych. Do wyboru jest wiele wzorów poszczególnych produktów.

Wszystkie oferowane produkty, poprzez wygląd i napisy znajdujące się na nich, w mniejszym lub większym stopniu nawiązują do działalności BLIK-a i obracają się w tematyce pieniądza.

W I kwartale tego roku BLIK-iem dokonano transakcji na poziomie niemal 78 mln zł, to tylko nieco mniej niż ilości transakcji w całym 2018 roku. Blik w pierwszym kwartale zanotował bardzo duży wzrost w kanale e-commerce – dokonano 57,5 mln transakcji, podczas gdy w pierwszym kwartale 2019 roku transakcji było niecałe 30 mln. Ten kanał to nadal blisko 74 proc. udziału transakcji BLIK.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.