06.12.2021/10:58

Właściciel marketu z zarzutem naruszenia nietykalności cielesnej pracownic sanepidu

Kontrole sanepidu związane z pandemicznymi obostrzeniami stają się coraz częstsze, tymczasem niektórzy przedsiębiorcy nie potrafią zareagować na nie należycie. Policjanci z Drezdenka (woj. lubuskie) zatrzymali i przedstawili zarzuty właścicielowi jednego z marketów, który wpływał na wykonywane czynności i naruszył nietykalność cielesną dwóch kobiet – inspektorów sanitarnych. Policja opublikowała film z zajścia.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

 • free 07.12.2021

  i blady strach padł na sklepikarzy, a widzieliście tego skutego! jak będziecie tak robić to nawet na 3 lata pójdziecie siedzieć!!!
  koledzy też!
  Czy miał rację czy nie, czy w zgodzie z prawem czy nie, to nie ma dziś znaczenia, macie się bać, jak sanepid i milicja przychodzą do sklepu na kontrolę, bo ich wysłali, oni wiedzą, że to jest bezprawne, ale jak nie pójdą, to nie będą mieli za co żyć!
  I tak system wdraża nam nowy wspaniały świat.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także