30.10.2020/13:20

Właściciel spożywczej sieci Cho no tu uruchomił drogerię pod szyldem Jasmin

W Opalenicy pod Poznaniem ruszyła drogeria Jasmin. Ma 70 m kw. i pełną wizualizację sieci. Jej właściciel ma wieloletnie doświadczenie w handlu – prowadzi 46 sklepów spożywczych. Aranżacja, kolory, asortyment, promocje, szkolenia, które przeszły ekspedientki nowej drogerii Jasmin w Opalenicy w pełni odpowiadają najnowszym standardom sieci Jasmin, przewidzianym dla drogerii franczyzowych.

Jej właścicielem jest Piotr Wojciechowski, przedsiębiorstwa z doświadczeniem w handlu. Prowadzi firmę Gminne Składy, do której należy 46 sklepów Cho no tu. Jest to sieć spożywcza obejmująca swoim zasięgiem województwo wielkopolskie. Sklepy zlokalizowane są na wsiach i w małych miastach, a w ich asortymencie znajdują się również produkty do sprzątania i kosmetyki.

Jednym z dostawców sklepów Cho no tu jest firma dystrybucyjna PGD, będąca równocześnie właścicielem sieci Jasmin. Dobre doświadczenia z współpracy obu podmiotów doprowadziły do pomysłu uruchomienia drogerii. Obecnego właściciela ostatecznie przekonała wizyta we franczyzowym sklepie Jasmin w Lesznie.

Drogeria w Opalenicy pod Poznaniem została otwarta 23 października 2020 r. Ma 70 m kw. Pracują w niej trzy osoby – dwie ekspedientki i menadżer zarządzający. Sklep został urządzany i jest prowadzony według najnowszy standardów sieci Jasmin.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.