27.07.2016/09:49

Właściciele Biedronki wydali od 2008 r. na cele społeczne 4 mln euro

Alexandre Soares dos Santos, prezes firmy Sociedade Francisco Manuel dos Santos (SFMS), ujawnił, że ten główny udziałowiec grupy Jeronimo Martins wydał od 2008 r. około 4 mln euro na akcje społeczne. - Od czasu, gdy rozpoczął się kryzys gospodarczy zaangażowaliśmy się w wiele różnych projektów. Objęły one również naszych pracowników, wśród których są osoby, które w przeszłości nie wiedziały jak prawidłowo zarządzać budżetem domowym. Pomogliśmy im w tej materii. Ja i członkowie mojej rodziny jesteśmy bardzo wrażliwi na kwestie społeczne, dlatego w ramach SFMS organizujemy teraz kilka programów – powiedział były prezes grupy JM.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.