25.03.2020/09:41

Przedsiębiorcy z PRCH apelują do innych właścicieli centrów handlowych: Odroczcie pobieranie czynszów od 1 kwietnia!

Właściciele 133 nieruchomości zrzeszonych w Polskiej Radzie Centrów Handlowych w swoim oświadczeniu zwracają się bezpośrednio do wynajmujących powierzchnie i postulują o niepobieranie czynszu od początku przyszłego miesiąca.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • AH 28.03.2020

    najważniejsze się porozumieć, wszyscy wiedzą że sytuacja jest wyjątkowa, można przecież odroczyć, przełożyć, zapłacić odsetki za czas korzystania z kapitału i dalej robić wspólnie interesy.

  • Najemca A 25.03.2020

    Sorry, a co z marcem? To Wynajmujący nie zapewnił warunków gwarantujących takie korzystanie klientów z naszych sklepów, że rząd wydał decyzję o ich zamknięciu. Zamierzam proporcjonalnie zapłacić za marzec. Inaczej wypowiadam umowę, blokuje polecenie zapłaty i już wiem, że spotkam się w Sądzie. Nie zakładam przegranej a Wynajmujący bardzo straci wizerunkowo. Przecież wiadomo, że Galerie ułożą się z największymi, więc sytuacja nierównego traktowania w sytuacji nadzwyczajnej nie jest możliwa.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.