27.04.2020/12:53

Wojciech Kruszewski, prezes Lewiatan Holding: Dziękuję wszystkim za wspólną pracę

Wojciech Kruszewski, prezes firmy Lewiatan Holding, właściciela Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan z końcem kwietnia odchodzi z firmy i przechodzi na emeryturę. W specjalnie przygotowanym z tej okazji liście dziękuje wszystkim współpracownikom, franczyzobiorcom oraz klientom sieci.

"Z końcem kwietnia przestaję pełnić zaszczytną funkcję prezesa Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan i przechodzę w zawodowy stan spoczynku. Moje obowiązki przejmuje Robert Rękas, członek zarządu” – czytamy w oficjalnym liście Wojciecha Kruszewskiego, skierowanym do wszystkich współpracowników, franczyzobiorców oraz klientów sieci.

Prezes Lewiatana, kończąc swoją zawodową drogę, skupił się przede wszystkim na podziękowaniach swoim współpracownikom. „Kończąc karierę zawodową, pragnę podziękować wszystkim moim Partnerom Biznesowym za 15 lat owocnej współpracy, która przyczyniła się do sukcesu Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan i pozwalała czerpać wymierne korzyści obu stronom” – napisał Kruszewski. „Dziękuję wszystkim Gremiom Doradczym, Ekonomicznym i Społecznym za wspólną, rzetelną pracę na rzecz rodzimego handlu i budowania godności polskiego Przedsiębiorcy – dodał.

Kruszewski podziękował również dziennikarzom wszystkich mediów za synergię i współpracę w tworzeniu dobrego wizerunku sieci oraz upowszechnianiu jej pozycji na polskim rynku handlu detalicznego. Podziękował również za współpracę przy różnego rodzaju projektach, a także za dedykowane wyróżnienia i nagrody, które jak sam podkreśla, są dla niego źródłem zawodowej i osobistej satysfakcji

Prezes Lewiatana nie zapomniał również o tych, bez których nie byłoby handlu – franczyzobiorcach. „Szczególne słowa uznania kieruję do Franczyzobiorców, dziękując za zaufanie, partnerską współpracę oraz codzienny trud na rzecz Lewiatana i jego sukcesów” – napisał prezes.

Na koniec zwrócił się również do klientów sieci Lewiatan. „Pragnę też podziękować Klientom Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, milionom Konsumentów, których preferencje  zakupowe były dla mnie celem, źródłem inspiracji,  priorytetem i podmiotem  działań. Dziękuję za wybór sklepów naszej Sieci do robienia codziennych zakupów, bo zaświadcza on o sukcesie Lewiatana, w którym jest cząstka mojej pracy” – zaznaczył prezes w specjalnie przygotowanym liście, życząc jednocześnie wszystkim zdrowia, zadowolenia oraz wytrwałości w dążeniu do celu oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

Przypomnijmy, że Wojciech Kruszewski do marca 2019 r. był również jednym z udziałowców spółki Asteria Holding, która została kupiona w całości przez Eurocash. Do Asteria Holding należała firma Partner, prowadząca 26 sklepów pod szyldem Lewiatan. Ostatecznie podjął jednak decyzję o sprzedaży biznesu i przejściu na emeryturę. Wojciech Kruszewski stanowisko prezesa Lewiatan Holding zajmował od 15 lat.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Waldemar Nowakowski 02.05.2020

  Dzięki Wojtku za utrzymanie rozwoju Lewiatana zgodnie z założoną misją dziesięciu wspaniałych którzy w 1994r podjęli to ogromne dzieło.

 • franczyzobiorca 28.04.2020

  Dziękujemy Wojciechu. Dzięki Tobie sieć Lewiatan jest potęgą na polskim rynku.
  Obroniłeś nas przed konkurencją.

 • Dark 28.04.2020

  My Tobie też dziękujemy Wojtku, za pracę niby dla polskich sklepów, a tak naprawdę dla EC.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.