19.12.2019/13:55

Wojciech Łubieński wiceprezesem sieci Aldi w Polsce

Wojciech Łubieński wiceprezesem i zastępcą dyrektora zarządzającego sieci dyskontów Aldi w Polsce. Łubieński będzie wspierał Oktawiana Torchałę obecnego prezesa i dyrektora generalnego niemieckiej sieci dyskontów w na naszym rynku.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • szrim 20.12.2019

  Brawo! Ten alians musi okazać się sukcesem. Świetny manager o profilu idealnym dla specyfiki niemieckiego kapitału.

 • D. 19.12.2019

  Hehe, fajnie tak samemu o sobie pisac ;) A Super Pharm jest obecnie najmniej atrakcyjna siecia apteczno-drogeryjna. Drozyzna, kolejki, nieciekawy asortyment dostepny w kazdym Rossmanie. Jedyne, co ratuje ich wyniki to obecnosc w duzych galeriach

 • Piotr79 19.12.2019

  Niewątpliwie wzmocnienie Team Management Aldi. Wojciech Łubienski wprowadził Super-Pharm na wyższy poziom operacyjny organizacji wzmacniając zarządzanie operacyjne, ale przede wszystkim zbudował struktury nowoczesne i odpowiadające dzisiejszemu trudnemu rynkowi retail w Polsce. Możemy się spodziewać bardzo aktywnych działań Aldi w najbliższym czasie w obszarze optymalizacji operacyjnej. Bądźcie to niewątpliwie widoczne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.