19.12.2019/13:55

Wojciech Łubieński wiceprezesem sieci Aldi w Polsce

Wojciech Łubieński wiceprezesem i zastępcą dyrektora zarządzającego sieci dyskontów Aldi w Polsce. Łubieński będzie wspierał Oktawiana Torchałę obecnego prezesa i dyrektora generalnego niemieckiej sieci dyskontów w na naszym rynku.

Wcześniej Wojciech Łubieński  przez lata pracował w sieci Super-Pharm, gdzie pełnił funkcję dyrektora operacyjnego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sieciach aptek DOZ S.A. oraz Dr.Max, w obu przypadkach piastował funkcję dyrektora .

Ukończył Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, na kierunku Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem dostaw, studiował także na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.

Sieć dyskontów Aldi ma obecnie w Polsce ponad 130 sklepów.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • szrim 20.12.2019

    Brawo! Ten alians musi okazać się sukcesem. Świetny manager o profilu idealnym dla specyfiki niemieckiego kapitału.

  • D. 19.12.2019

    Hehe, fajnie tak samemu o sobie pisac ;) A Super Pharm jest obecnie najmniej atrakcyjna siecia apteczno-drogeryjna. Drozyzna, kolejki, nieciekawy asortyment dostepny w kazdym Rossmanie. Jedyne, co ratuje ich wyniki to obecnosc w duzych galeriach

  • Piotr79 19.12.2019

    Niewątpliwie wzmocnienie Team Management Aldi. Wojciech Łubienski wprowadził Super-Pharm na wyższy poziom operacyjny organizacji wzmacniając zarządzanie operacyjne, ale przede wszystkim zbudował struktury nowoczesne i odpowiadające dzisiejszemu trudnemu rynkowi retail w Polsce. Możemy się spodziewać bardzo aktywnych działań Aldi w najbliższym czasie w obszarze optymalizacji operacyjnej. Bądźcie to niewątpliwie widoczne.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.