30.08.2021/12:02

Wspieraj sprzedaż znakiem „Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów”

W tym roku odbędzie się już 11. edycja, ogólnopolskiego badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów”, które zrealizuje instytut GfK Polonia.

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® jest wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych produktów FMCG trafiających do sprzedaży w ciągu minionego roku. Tegoroczna edycja wskaże bestsellery – najlepsze nowości spożywcze, chemiczne i kosmetyczne, które zostały wprowadzone do sprzedaży w okresie od 1 września 2020 do 30 września 2021 roku. Badanie przeprowadzi renomowany instytut badawczy GfK Polonia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu!

Zgłoś produkt

Kto jest adresatem badania?
Zapraszamy wszystkich producentów i dystrybutorów do niezwłocznego zgłaszania swoich nowości. Badanie wskaże te produkty, które mają największy potencjał na stałe wpisać się w rynek.

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w badaniu?

• Uczestnicy badania będą mogli wykorzystać wyniki badania do strategicznego rozwoju produktu! Przekażemy pełne wyniki badania w ramach kategorii, do której produkt/linia produktów został zakwalifikowany
• Zdobywcy trzech pierwszych miejsc uzyskają prawo (na zasadzie odpłatnej licencji) do bezterminowego wykorzystania cenionego przez konsumentów i detalistów znaku towarowego, „Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów” (w opcjach: „Złoty medal”, „Srebrny medal” „Brązowy medal”). Licencja upoważnia do komunikacji uzyskanego wyróżnienia we wszelkich rodzajach działań marketingowych, które dotyczą zwycięskiej nowości (w reklamach ATL, BTL, w informacjach PR, czy też na opakowaniach produktów)
• Laureaci badania otrzymają silne wsparcie marketingowe na łamach marcowego wydania „Wiadomości Handlowych” (70.000 egzemplarzy) lub/i „Wiadomości Kosmetycznych” (15.000 egzemplarzy) oraz na portalach wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

Jak wykorzystać znak „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”?
Zobacz jak zrobili to inni >>> kliknij tutaj 

Zobacz rekomendacje producentów/dystrybutorów, którzy wykorzystali znak towarowy „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” do swojej komunikacji marketingowej.
Zobacz rekomendacje >>> kliknij tutaj

Badania potwierdzają, że aż 72% konsumentów wybiera produkty oznaczone logotypem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów”. Świadczy to o sile znaku i zaufaniu, jakim konsumenci go darzą.

Organizatorem jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca tytułów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”. Od 16 lat jesteśmy organizatorem badań rynkowych takich jak: „Perły Rynku FMCG”, „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Perły Regionu”, „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” oraz „Ulubiona Marka Polaków”. Do Wydawnictwa Gospodarczego należą branżowe portale wiadomoscihandlowe.pl oraz wiadomoscikosmetyczne.pl.

Badanie zrealizuje instytut GfK Polonia. Niezwykle cenne z punktu widzenia producentów są informację na temat liczby punktów, które konsumenci przyznają poszczególnym produktom. Zgromadzone podczas badania dane pozwolą ocenić, czy produkt ma szansę przyjąć się na rynku w obecnej formie, czy warto inwestować w jego promocje i dystrybucję, czy może lepiej skoncentrować się na przygotowaniu innej nowości, która trafniej odpowie na oczekiwania rynkowe.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji. Zapraszamy na stronę projektu badawczego.
Więcej informacji >>> najlepszyprodukt.com.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmów z uroczystego wręczenia nagród!

Gala on-line: Najlepszy Produkt 2021 - Wybór Konsumentów

Gala stacjonarna: Najlepszy Produkt 2020 - Wybór Konsumentów

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami:

• Michał Kłys,
Dyrektor Sprzedaży Wiadomości Handlowych
michal.klys@wg.media.pl, 733 300 987
• Bożena Graczyk, Dyrektor Sprzedaży Wiadomości Kosmetycznych
bozena.graczyk@wg.media.pl, 519 042 669
• Joanna Kiełbasa, Project Manager
joanna.kielbasa@wg.media.pl, 730 014 502

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także