28.09.2018/10:55

Współpracownicy Auchan przebiegną 1,1 mln kilometrów

Od 27 września do 7 października w Auchan Retail odbędzie się Auchan Run - akcja charytatywna na rzecz dzieci, połączona z aktywnością fizyczną. 

W ciągu 11 dni każdy ze współpracowników Auchan w 14 krajach na świecie, w tym w Polsce, będzie mógł biegać lub dynamicznie maszerować, rejestrując swoje kilometry w dedykowanej aplikacji mobilnej. Celem jest pokonanie 1,1 mln kilometrów. Jeśli cel zostanie osiągnięty, Fundacja Auchan na rzecz młodzieży przekaże 110 tys. euro dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

- Ten wspaniały projekt wynika z Wizji Auchan 2025 oraz strategii zrównoważonego rozwoju, łącząc cel społeczny i zaangażowanie współpracowników Auchan na rzecz dzieci. Pragniemy promować zdrowy styl życia, dając współpracownikom Auchan radość i poczucie dumy - komentuje akcję sieć.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.